5-6 класи

Тема методичного об’єднання 5-6 класів: Формування життєтворчої особистості, створення умов для самореалізації, самовдосконалення шляхом використання основних принципів національного виховання

Поезія…Вона хвилює і збагачує,будить нашу уяву і дарує насолоду, вона плекає високі почуття і робить нас крилатими…

9 січня 2019 року вихователі нашої школи зібралися на методичні посиденьки «Доторкнутись серцем до прекрасного», які підготувала голова методичного об’єднання 5-6 класів Ковтун Л.В. В імпровізованій затишній кав’ярні лунали чудові поезії та проникливі романси. Слова мудрих притч примусили замислитись над сутністю людського життя, а кінокадри журналу «Єралаш»- посміятись над такими реальними шкільними історіями. Педагоги проявили свої таланти, складаючи акровірші про Україну. Смакуючи кавою, присутні спілкувались та ділились досвідом, готуючись до шкільних буднів, а потім власноруч зробили чарівні брошки, під керівництвом Морозової С.А.

  

 

Мета: створити умови для професійного самовдосконалення учасників творчої групи; сформувати уявлення про багатогранність напрямків  педагогічної  діяльності з  національно-патріотичного виховання; надати практичну  допомогу у виборі та  оволодінні  сучасними формами та  методами в роботі  з даної  теми; спрямувати роботу вихователів на формування суб’єктивної основи особистості – її свідомості, духовних цінностей, переживань, досвіду й на основі цього формування особистісних рис громадянина-патріота, розвиток індивідуальних особливостей і талантів.

 

1-4 класи

1 листопада 2018 року в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат I-II ступенів ЧОР відбувся аукціон творчих ідей за темою: Пріоритет сучасної моральності – загальнолюдські гуманістичні цінності. Виховання дітей на шляху створення нової української школи.

Мета зустрічі була ознайомити вихователів з сучасним змістом морального виховання, виробити цілісну модель виховної системи на основі загальнолюдських цінностей, стимулювати прагнення педагогів до пошуку, творчості, удосконалення педагогічної майстерності, познайомитись з новими формами і методами виховної роботи в школі.

Аукціон розпочала керівник методоб'єднання вихователів 1-4-х класів Наказненко О.Г., яка звернула увагу вихователів на те, що основний зміст виховання  полягає у поєднанні бажань особистості з інтересами суспільства. Сучасна людина має бути всебічно освіченою, вихованою, високоморальною особистістю. Дитину треба виховувати так, щоб вона, ставши дорослою, змогла не тільки знайти себе, своє місце в житті, а й максимально реалізуватися, стати повноцінним членом суспільства.

 

 

Вправа « Дізнайся про мене, що я…» допомогла учасникам краще пізнати один одного , покращити настрій, та будувати відносини з колегами на основі поваги і довіри.

Потім виступили вихователі Півторак О.В., Фесенко О.М., Москвітіна П.В.,

у своїх виступах ознайомили з новими формами і методами виховної роботи в школі, акцентували свою увагу на те, що виховання дітей на шляху створення нової української школи організоване за моделлю поваги прав людини та демократії.

Підсумком теоретичної частини аукціону стали вправа «Чарівний стілець» та вправа « Коло вибору».

«Той шлях, який веде до серця людини є найкоротшим»

Великий інтерес у педагогів викликало створення словника Серця.

Всі педагоги прийшли в школу за покликанням душі. Шляхом до Серця учня є чисте Серце педагога!

 

 

І на закінчення аукціону учасники створили торт « Нова ідея, мрія, запитання», де зробили відповідні записи, що на занятті виявилося цікавим і новим і що будуть використовувати в подальшій діяльності.

Підводячи підсумки аукціону педагоги дійшли до висновку , що провідною метою виховання залишається ідеал особистості, здатної приймати рішення в ситуаціях морального вибору, нести відповідальність за свої рішення перед своєю країною, людством. Для вирішення цих завдань необхідні широкий і сміливий пошук нового, постійне вдосконалення керівництва процесами соціалізації та самовиховання, насамперед з боку школи, а також сім'ї, державних закладів, громадських організацій.

 

 

 

 

План і структура виховної роботи

Проблема та мета виховної роботи
Напрямки та зміст виховної діяльност
План виховної роботи
Розділи виховної роботи
Батьківський всеобуч

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com