1-4 класи

1 листопада 2018 року в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат I-II ступенів ЧОР відбувся аукціон творчих ідей за темою: Пріоритет сучасної моральності – загальнолюдські гуманістичні цінності. Виховання дітей на шляху створення нової української школи.

Мета зустрічі була ознайомити вихователів з сучасним змістом морального виховання, виробити цілісну модель виховної системи на основі загальнолюдських цінностей, стимулювати прагнення педагогів до пошуку, творчості, удосконалення педагогічної майстерності, познайомитись з новими формами і методами виховної роботи в школі.

Аукціон розпочала керівник методоб'єднання вихователів 1-4-х класів Наказненко О.Г., яка звернула увагу вихователів на те, що основний зміст виховання  полягає у поєднанні бажань особистості з інтересами суспільства. Сучасна людина має бути всебічно освіченою, вихованою, високоморальною особистістю. Дитину треба виховувати так, щоб вона, ставши дорослою, змогла не тільки знайти себе, своє місце в житті, а й максимально реалізуватися, стати повноцінним членом суспільства.

 

 

Вправа « Дізнайся про мене, що я…» допомогла учасникам краще пізнати один одного , покращити настрій, та будувати відносини з колегами на основі поваги і довіри.

Потім виступили вихователі Півторак О.В., Фесенко О.М., Москвітіна П.В.,

у своїх виступах ознайомили з новими формами і методами виховної роботи в школі, акцентували свою увагу на те, що виховання дітей на шляху створення нової української школи організоване за моделлю поваги прав людини та демократії.

Підсумком теоретичної частини аукціону стали вправа «Чарівний стілець» та вправа « Коло вибору».

«Той шлях, який веде до серця людини є найкоротшим»

Великий інтерес у педагогів викликало створення словника Серця.

Всі педагоги прийшли в школу за покликанням душі. Шляхом до Серця учня є чисте Серце педагога!

 

 

І на закінчення аукціону учасники створили торт « Нова ідея, мрія, запитання», де зробили відповідні записи, що на занятті виявилося цікавим і новим і що будуть використовувати в подальшій діяльності.

Підводячи підсумки аукціону педагоги дійшли до висновку , що провідною метою виховання залишається ідеал особистості, здатної приймати рішення в ситуаціях морального вибору, нести відповідальність за свої рішення перед своєю країною, людством. Для вирішення цих завдань необхідні широкий і сміливий пошук нового, постійне вдосконалення керівництва процесами соціалізації та самовиховання, насамперед з боку школи, а також сім'ї, державних закладів, громадських організацій.

 

 

 

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com