Лікувальна фізкультура

Для зміцнення організму дитини необхідне помірне і регулярне тренування м’язів та корекція хребта. Тому щодня одним з уроків у дітей є лікувальна корегуюча фізкультура (ЛФК).

ЛФК  проводиться інструкторами з лікувальної фізкультури за спеціально складеним планом 4 рази на тиждень  згідно розкладу уроків. Для проведення уроків  є 6 залів,  які укомплектовані сучасними  тренажерами, спортивним обладнанням та інвентарем (м’ячі,  гумові експандери, кільця, палки, медболи, гантелі).

Комплекси вправ на уроках  ЛФК проводяться під музичний супровід.

Під час занять ЛФК діти виконують вправи з використанням гімнастичних палиць, обручів, гантель, роликів та дисків, сенсорних м’ячів.

Інструктори з фізкультури  використовують  індивідуальний підхід до кожної дитини, корегують правильність виконання вправ, дозують  їх тривалість.

Ефективність ЛФК залежить від свідомого ставлення і якісного виконання вправ кожною дитиною. Тільки так можна зміцнити скелет і наростити м’язи. Більшість дітей це розуміють і намагаються виконувати вправи правильно.

В школі розроблені комплекси ранкової зарядки, фізичних пауз на уроках, вечірньої лікувальної фізкультури, які записані на магнітофон і транслюються через шкільний радіовузол . Учні всіх класів кожного дня  у встановлений час виконують комплекси вправ  під музичний супровід.  

Якісне виконання лікувальних вправ з часом дає очікуваний результат.

 

  

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com