Благодійний марафон

У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернеті І-ІІ ст. Черкаської обласної ради продовжується благодійний марафон. 
Щороку учні нашої школи на зібрані під час ярмарку кошти збирають подарункові набори для маленьких пацієнтів дитячого відділення Черкаського обласного онкодиспансера. Цього року учні дев'ятих класів на чолі із соціальним педагогом, Н.В.Широкопояс, привезли для малечі фрукти, цукерки та іграшки. 

Святий Миколай

Ой, щедрик, щедрик, 
Вже приходить Новий рік.
Святий Миколай, 
Всіх дітей оберігай…
У переддень Дня Святого Миколая Черкаська загальноосвітня санаторна школи-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради причепурилася, убралася в свої найкращі наряди, вона готова до святкування. Уже стоять красуні ялинки у класах і коридорах, а діти й дорослі із захватом фотографуються у новій фотозоні.
Зранку, 19 грудня, вже традиційно після благодійного ярмарку юні благодійники навідують маленьких пацієнтів дитячого відділення обласної онколікарні. Цього року учні нашої школи привезли їм фрукти та м'які іграшки. 

"В зимову пору - часточку дитячого тепла"

Грудень в школі завжди насичений подіями. Зимові свята - це час отримувати подарунки і дарувати їх. Тому в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ст. Черкаської обласної ради вже традиційними стали благодійні ярмарки. 
Серед них найбільшим є зимовий, який припадає на свято Андрія Первозванного. Багато років наша школа збирає кошти для допомоги онкохворим дітям, дітям на лінії розмежування та для вітання бійців в зоні ООС. Цього року наша дружна шкільна родина зібрала 39 900 грн.

Андріївські вечорниці та благодійний ярмарок

13 грудня в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулося традиційне свято "Веремія на Андрія". Напередодні учні разом з учителями прикрасили класи та коридори новорічними гірляндами. А кожен клас представив 3D сніговичка на виставку "Зимовий гість". І школа засяяла, створюючи святковий настрій всім своїм мешканцям.
 З самого ранку, у п'ятницю, школа наповнилася музикою, тупотом, пахощами ярмаркових смаколиків, сяянням вишиванок та усмішок. 
А що вже мовити про артистів, які з трепетом готуються вийти на сцену! В цьому році відбудеться цілих три вистави. Адже наша шкільна родина зростає. 
Нарешті дійство почалося. В актовій залі між глядацькими місцями пролягла широка вулиця, якою йшли на ярмарок музики під керівництвом учителя музики О.А.Бужина, їхала упряжка з бичками, на якій пишалися три дівчини-красуні. Дзвінкою зграйкою випурхнули п'ятикласники - малі торговці смаколиками та прикрасами. 

День Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День ЗСУ. Наша армія має славні традиції і багату історію. Серед легендарних сторінок нашої історії - славні козаки. До Дня Збройних Сил України в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулися традиційні змагання серед 5 класів "Козацькому роду нема переводу". Майбутні козаки змагалися в знанні історії козацтва, козацьких прислів'їв та приказок, мірялися силою та спритністю, командній роботі. 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com