Проведення І-го етапу XІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

4 листопада  2020 року в комунальному закладі « Черкаська  санаторна школа Черкаської обласної ради» було проведено відкриття  XІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою заходу  було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Тонкощі Е-журналу

27 жовтня вчителі КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" опановували тонкощі Е-журналу . Під керівництвом нашої комп'ютерної феї, Л.М.Бондаренко, ми зрозуміли, що освітній сайт "NZ.UA" вміє не лише виставляти й рахувати оцінки та повідомляти про це батьків. Сайт уміє задавати дистанційні завдання, створює акаунти учасників, надає змогу вести листування і знаходити друзів, тобто може слугувати самостійною освітньою платформою. 
Тож, маємо добру новину. У разі введення дистанційного навчання (хай це залишиться лише у планах!), учням і їхнім батькам більше не доведеться метатися між Вайбером і Телеграм у пошуках завдань. Тепер уроки проходитимуть за розкладом і всі матеріали для них будуть зібрані в одному місці. Але є і невтішна новина для любителів відтягнути строк виконання завдань. Е-журнал - це програма. Вона розуміє лише чітко задані терміни. Якщо завдання потрібно виконати до певного часу, то пізніше це вже буде неможливо. Що ж, будемо привчатися до дисципліни. 

Семінар вихователів

Продовжуються осінні канікули і разом з ними продовжується навчання педагогів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради". 
Новий тиждень почався з семінару вихователів, який 26 жовтня провела Мандра Людмила Володимирівна. Він був присвячений темі "Використання основ тайм-менеджменту у самовдосконаленні та саморозвитку особистості".

День народження школи

Санаторна школа – світ дитячих мрій.

Привела стежина нас в родинний дім.

Санаторна школо, дякую тобі

за усе найкраще у моїм житті.

59 років на околиці Черкас приймає дітей у свої теплі обійми КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради". Щоб навчати і лікувати, розвивати й виховувати. Ілюстрацією успішної роботи школи є чемпіони і призери олімпіад і конкурсів різного рівня. Переможна хода наших робототехніків з команди "BrainsOn" вразила найбільших скептиків.

День козацтва

Козаки, українські козаки -
І до бою, і до танцю мастаки
 День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com