День рідної мови

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

 

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

До цієї дати в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" учні 8В класу під керівництвом вихователя Сидорук К.М. підготували та провели годину спілкування "У нашій пам'яті вони назавжди залишились".

 

Гурток "Українська народна іграшка"

Школа цінна не лише навчанням. У школі діти соціалізуються й розвивають свої здібності. Для організації шкільного дозвілля, для розвитку здібностей учнів та для формування в них різних навичок існують гуртки.

 

День Святого Валентина

Цьогоріч День Святого Валентина припав на вихідні. Тому в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" його святкували у понеділок, 15 лютого. 8 класи за допомогою своїх вихователів представили справжній Гімн Коханню. А допомогли їм у цьому артисти-семикласники.

 

Тиждень іноземної мови

Щоб краще розуміти роль і місце України у світі, маленькі українці вивчають іноземні мови. Зараз в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вивчаються дві мови міжнародного спілкування - англійська та німецька. 

З 8 по 12 лютого в закладі відбувся тиждень іноземної мови.

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com