День вишиванки

В Україні День вишиванки! Традиційно, в третій четвер травня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці.

День Європи

День Європи, як день народження Євросоюзу, в Україні відзначається в третю суботу травня. У 2020 році він припадає на 16 травня. В цей день українці відзначають спільність цінностей та історії всіх націй Європи. З часу, коли в політичному курсі України був закріплений курс на членство в ЄС, на європейські цінності, це свято набуло особливого значення.

Масниця

А ми Масляну дожидаєм,
А ми Масляну зустрічаєм.
Сиром гірку укладаєм,
Маслом зверху поливаєм.
Наша Масляна годована,
Щира гостя нам жадана.
Сиропусний тиждень, Колодій, Масниця - кінець зими в Україні святкують весело і ситно. Царем святкового тижня є млинець, що, як символ Сонця, був відомий ще з часів Трипілля. Не відстають від нього сніжно-білий сир і вареники.
Тож 28 лютого в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулося свято Масниці. Осяяні зовсім не зимовими променями сонця, ми попрощалися з Зимою, догодили вередливій Масниці, зустріли Весну. Дзвінкі пісні і запальний хоровод передували найцікавішому дійству - спаленню солом'яного опудала страшної Мари - богині зими і ночі. 

Герої Небесної Сотні

"А ми ж народ!

Народ! Не жебраки!"

Згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначають День пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

До цієї дати в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради учні 8А класу під керівництвом вихователя Ісаєвої І.А. показали живий журнал "На варті неба".

Фестиваль SiverTechFest

Команда робототехніки BrainsON Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради знову порадувала перемогами. Цього разу вони відзначилися на третьому міжнародному фестивалі з робототехніки SiverTechFest, що проходив у місті Чернігові.

Наші розумники встановили нові рекорди. По-перше, здобули призові місця у всіх категоріях, а яких взяли участь. По-друге, за один фестиваль отримали 13 призових місць.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com