гурток "Українська народна іграшка"

 Учасники гуртка "Українська народна іграшка", що працює під керівництвом Голоднюк В.В., відзначаються терплячістю та охайністю робіт. Умілі ручки юних лялькарів творять героїв улюбленого мультфільму.

Команда робототехніків "BrainsOn"

Справжньою гордістю КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" останні роки є команда робототехніків "BrainsOn". Під керівництвом Бондаренко Л.М. та Гриба М.М. юні конструктори увірвалися у FIRST LEGO League і одразу заявили про себе, як про творчу, цілеспрямовану, талановиту команду. Результатом стали призові місця на змаганнях місцевого, республіканського та міжнародного рівня.

Чорнобиль не має минулого часу

26 квітня 1986 року. Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава. Горем і болем увійшов в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на «до» і «після».

Великодні свята - плідний час для творчості.

Великодні свята - плідний час для творчості. Гуртківці КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради", натхненні своїми керівниками Суворовою О.В., Голоднюк В.В. та Албу М.О. творять великодні сувеніри та символи Великодня: великодні кошики, курчаток, яєчка.

Вчимося жити в правовій державі

У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" багато уваги приділяють різнобічному вихованню учнів. У ХХІ столітті громадяни повинні чітко розуміти свої права та обов'язки. Тож, відбулися два виховні заходи, присвячені правовому вихованню учнів.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com