День Збройних Сил України

6 грудня Україна відзначає День ЗСУ. Наша армія має славні традиції і багату історію. Серед легендарних сторінок нашої історії - славні козаки. До Дня Збройних Сил України в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулися традиційні змагання серед 5 класів "Козацькому роду нема переводу". Майбутні козаки змагалися в знанні історії козацтва, козацьких прислів'їв та приказок, мірялися силою та спритністю, командній роботі. 

Семінар заступників диреткорів

У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ст. Черкаської обласної ради завжди раді гостям.
І сьогодні, 4 грудня, ми зустрічали міський семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи "Здоров'язберігаючі технології як запорука успішного навчання". Директор школи, Людмила Володимирівна Шарапа,  познайомила гостей зі школою, її історією та планами на майбутнє. Місце здоров'язберігаючих технологій в системі роботи школи висвітлила завуч, Ольга Василівна Фарисей.

Інтерактивне заняття щодо протидії торгівлі людьми

Сучасний світ пропонує дітям не лише нові можливості, а й небезпеки. Вчити дітей орієнтуватися в нових умовах, щоб світ став для них джерелом пригод і щасливих вражень, стало однією з задач Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернету І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.
2 грудня у співпраці з фахівцями Черкаського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося інтерактивне заняття щодо протидії торгівлі людьми "Подорожуй безпечно".

Його ім'я - підступнмй СНІД

Життя людей - то наче свічки,
Які горять в нічній пітьмі.
Течуть, неначе соску річки,
Кудись змарновані роки
 4 грудня у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради до Дня боротьби зі СНІДом та до Міжнародного дня людей з інвалідністю учні 7В класу провели годину духовності «Його ім'я- підступний СНІД».
Відбулася відверта розмова про вибір між спокусою та здоров'ям, про наслідки для майбутнього людини та про розплату за легковажність. На прикладах притч та реальних історій учні донесли до глядачів попередження про згубність легковажного ставлення до власного здоров'я. На сцені розігрувалися ситуації з життя, лунали пісні, на екрані з'являлися кадри з відео притчами про необхідність правильного вибору в житті.

Майстер клас вчительки праці Мигаль Наталії Павлівни

Учителі Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. Черкаської обласної ради не лише дружні, креативні та високопрофесійні спеціалісти.

А ще завжди готові поділитися досвідом з колегами. Тож 29 листопада відбувся майстер клас нашої чудової вчительки праці Мигаль Наталії Павлівни. Вчителі міста зібралися  в її кабінеті, щоб оволодіти новим умінням "Виготовлення  прикраси в сутажній техніці".

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com