Табір "Здоров'я" та День захисту дітей

Закінчився навчальний рік. Нарешті прийшов час для відчинку. Літні канікули - найщасливіша пора для учнів. Пора сонця, відпочинку, веселощів і мандрівок. Гарна ідея провести початок канікул у веселому товаристві шкільних друзів.
З 27 травня у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I – II ступенів Черкаської обласної ради розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Здоров'я» з денним перебуванням дітей. 
Екскурсії і конкурси, басейн і лікувальна фізкультура - все для гарного відпочинку і оздоровлення дітей.

День вишиванки

Сяє сонце, сяють посмішки, сяють білі сорочки на дітях і дорослих.
В Україні День вишиванки! Традиційно, в третій четвер травня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці. Вишиванка для українців не просто святковий одяг. У вишиванці зашифрований досвід поколінь, вона є одним з основних засобів національного самовираження українця.
Сьогодні, 16 травня, Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради святкує День вишиванки. Учні з гордістю демонструють сорочечки, вишиті турботливими руками мам та бабусь. Діти в таких вишиванках просто сяють, відчуваючи любов своїх найрідніших. Тому сьогодні класи також розквітли білим та червоним.

День пам'яті і примирення

Тепло, вдячно, привітно. Такими словами можна змалювати зустріч учнів Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради з ветеранами та дітьми війни, мешканцями комунального закладу «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» Черкаської обласної ради.
В очікуванні Дня пам'яті і примирення учні школи завітали до медичної установи зі святковим концертом та подарунками.
Наскрізною лінією концерту стала тема згубності війни та прагнення українського народу до незалежності й миру. Пісні, танці літературно-музичні композиції, присвячені Другій Світовій війні та сьогоднішнім подіям на Сході України, розчулили бувалих воїнів. Бурхливими оплесками зустріли юних артистів  вдячні ветерани, Серед них були і сучасні Герої нашого часу - атовці.

Відправка Великодніх подарунків та річниця Чорнобильської катастрофи

Продовжується благодійний марафон у Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради. 25 квітня учні нашої школи відправляли Великодні подарунки, придбані на кошти, зібрані під час благодійного концерту і ярмарку, нашим захисникам в зону ООС та своїм одноліткам у школи на лінії розмежування. У цьому нам допомогали представники Черкаського крайового козацтва та волонтери.

Зустріч з Михалом Калініченком та День Землі

Зустріч з М.Калініченком та День Землі День 24 квітня в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради видався дуже насиченим. Зранку школярі формували подарункові набори для бійців у зоні ООС та учнів шкіл-інтернатів на лінії розмежування. Трохи пізніше вони зустрілися з Генеральним директором телерадіокомпанії «Ільдана» Михайлом Калініченком. Розмова вийшла дуже цікавою пізнавальною.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com