Міжнародна конференція The NATO Science for Peace and Security Programme

Наймолодші спікери, а саме команда BrainsON, на Міжнародній конференції The NATO Science for Peace and Security Programme (@HarvardUkraine), що проходить в м. Дніпрі, своєю роботою викликали захоплення у досвідчених науковців та слухачів конференції. В рамках сесії "Жінки в науці" наші дівчата представили два свої проекти, а саме проект контролю якості питної води в м. Черкаси "Знайди чисту воду" та радіокерованого космічного дрона "Helper".

День української писемності та мови 2019

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку традиційно відзначається в Україні. До святкування долучилися  вся шкільна родина Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

Відзначення Дня української писемності та мови розпочалося урочистим  артполем «Українською дихаю, думаю, живу…» .

Українська мова створила народну пісню. Вона піднесла мову до чарівних висот, розкривши її багатство і красу. І сьогодні протягом дня у нашій школі лунала пісня рідною мовою. Дивертисмент «Про мову пісня лине» супроводжував школярів усе свято.

Пізнавально-розважальний марафон

"Многая літа-літа! Многая літа!"
Співають українці,  коли святкують дні народження.
А коли день народження у школи? Тоді свято перетворюється на суцільний водограй емоцій, розваг, смакоти і цікавинок.
Тож сьогодні Черкаську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради вдячні вихованці вітають з її 58-річчям. З такого поважного приводу навчання цього дня відбувалося у незвичній формі. З самого ранку шкільний радіовузол транслює запальні українські пісні. О 8.30 розпочинається святкова лінійка. Вона коротка, але емоційна. Лунають теплі слова до рідної школи і звучить гімн на її честь.

Свято Покрови

Напередодні свята Покрови, Дня захисника України та
Дня українського козацтва Черкаська загальноосвітня Санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради традиційно надсилає українським воїнам святкові гостинці. Цього разу це пиріжки, вітальні листівки та малюнки з побажаннями від учнів нашої школи. За сприяння Черкаського крайового козацтва подарунки відправляться в Золоте, Попасну та Авдіївку до воїнів добровольчих батальйонів.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради приєдналася до проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І етап конкурсу почався 10 жовтня 2019 року. Він почався з галереї цитат діячів мистецтва про Т.Шевченка. У класах школярі переглянули відеоскрайбінг "Єднає душі слово Кобзаря".

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com