Тарасові дні

Щороку навесні Україна вітає свого Кобзаря. Цьогоріч разом з усіма українцями КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" відзначає 207 річницю поета.

 

Гурток орігамі

Пам'ятаєте, як в дитинстві складали літачки? А кораблики? Виявляється, ви творили орігамі, японське мистецтво складання паперу. Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" під керівництвом Гнедко Л.М. успішно опановують паперопластика, одночасно розвиваючи просторове мислення і дрібну моторику рук. Привчаються до зосередженості, терплячості та охайності в роботі.

150-річчя Лесі Українки. Молодша школа

25 лютого 2021 року Україна відзначає 150 років з дня народження Лесі Українки. Педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" в умовах жовтої зони карантинних обмежень провели низку виховних заходів. 

 

150-річчя Лесі Українки

До 150 річниці з дня народження Лесі Українки. У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" учителі української мови та літератури разом зі своїми учнями провели презентацію життя і творчості видатної української поетеси. В умовах карантинних обмежень заходи відбувалися по класах. У них взяли участь учні 5-10 класів.

День рідної мови

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com