Педагогічний колектив

Вихователь

Албу Марина Олександрівна

Вихователь

Архангельська Світлана Василівна

Вихователь

Балакіна Анастасія Павлівна

Вчитель іноземної мови

Бевзенко Ганна Дмитрівна

Вчитель фізики

Блоха Анатолій Вікторович

Вихователь

Блоха Тетяна Олександрівна

Вчитель інформатики

Бондаренко Ліна Миколаївна

Вихователь

Бондаренко Наталія Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи

Будник Любов Миколаївна

Вихователь

Будник Людмила Миколаївна

Вчитель музики

Бужин Олександр Анатолійович

Вчитель фізичної культури та плавання

Гарнага Сергій Анатолійович

Вчитель початкових класів

Гирич Таміла Олексіївна

Вихователь

Гнатенко Галина Віталіївна

Вихователь

Гнедко Людмила Миколаївна

Вихователь

Головченко Тетяна Павлівна

Вчитель початкових класів

Гончаренко Алла Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Гончаренко Ірина Іларіонівна

Вчитель фізичної культури та плавання

Гусак Віктор Васильович

Вчитель трудового навчання

Дерипаска Борис Миколайович

Інструктор з лікувальної фізкультури

Дмитрієва Юлія Володимирівна

Вчитель початкових класів

Домбровська Надія Іванівна

Вихователь

Дячук Тетяна Іванівна

Вихователь

Ємець Тетяна Анатоліївна

Вчитель зарубіжної літератури

Єрцова Оксана Арсентіївна

Вчитель іноземної мови

Жульова Ольга Миколаївна

Вчитель математики

Задорожна Олена Сергіївна

Вихователь

Звірянська Тетяна Степанівна

Вихователь

Знахоренко Наталія Валентинівна

Вихователь

Ісаєва Інна Анатоліївна

Вчитель української мови та літератури

Калмикова Алла Михайлівна

Вихователь

Капля Валентина Юріївна

Вихователь

Ковтун Людмила Володимирівна

Вихователь

Коломієць Катерина Олександрівна

Вчитель хімії

Комісаров Анатолій Вікторович

Вчитель трудового навчання

Коржик Сергій Петрович

Вихователь

Короп Людмила Василівна

Інструктор з лікувальної фізкультури

Красовська Світлана Миколаївна

Вчитель художньої культури

Кривоус Олена Єгорівна

Вчитель логопед

Кулінко Олена Василівна

Заступник директор з навчальної роботи, вчитель математики

Куценко Антоніна Станіславівна

Вчитель початкових класів

Кутненко Олена Василівна

Практичний психолог

Левчук Світлана Миколаївна

Вихователь

Ленська Олена Анатоліївна

Вчитель зарубіжної літератури

Лесечко Тетяна Євгенівна

Вихователь

Литвин Наталія Михайлівна

Вихователь

Лукаш Людмила Анатоліївна

Вихователь

Магда Марина Григорівна

Вчитель іноземної мови

Мазуріна Яна Вікторівна

Вихователь

Майдаченко Наталія Анатоліївна

Вихователь

Мандра Людмила Вилодимирівна

Інструктор з лікувальної фізкультури

Масюк Людмила Михайлівна

Педагог-організатор

Матвієнко Вікторія Вікторівна

Вчитель іноземної мови

Мельник Світлана Василівна

Вчитель початкових класів

Мельник Світлана Олександрівна

Вчитель трудового навчання

Мигаль Наталія Павлівна

Вихователь

Митник Алла Миколаївна

Вихователь

Міщенко Тетяна Єрофіївна

Вихователь

Морозова Світлана Анатоліївна

Вихователь

Москвітіна Поліна Василівна

Вихователь

Наказненко Олена Григорівна

Вчитель початкових класів

Нємец Ніна Вікторівна

Вчитель початкових класів

Олійник Людмила Миколаївна

Вчитель іноземної мови

Орел Ірина Степанівна

Вихователь

Очеретяна Катерина Петрівна

Вчитель історії

Павленок Алла Михайлівна

Інструктор з лікувальної фізкультури

Гарнага Юлія Андріївна

Вихователь

Іванчук Юлія Валеріївна

Вихователь

Півторак Оксана Валентинівна

Вчитель початкових класів

Попова Жанна Петрівна

Вчитель української мови та літератури

Попова Ольга Володимирівна

Вихователь

Рахманіна Аліна Сергіївна

Вчитель біології

Рога Тетяна Павлівна

Вчитель фізичної культури та лікувального плавання

Сагун Іван Федорович

Вихователь

Сидорук Катерина Миколаївна

Вчитель іноземної мови

Слюнько Світлана Станіславівна

Керівник гуртка

Гриб Максим Миколайович

Вчитель українського народознавства

Суворова Олена Василівна

Вихователь

Таран Тетяна Вікторівна

Вчитель георгафії

Таранченко Алла Володимирівна

Вчитель початкових класів

Терещук Світлана Іванівна

Вчитель математики

Тетьора Надія Георгіївна

Вчитель початкових класів

Умінська Людмила Вікторівна

Заступник диретора з навчальної роботи, вчитель української мови та літератури

Фарисей Ольга Василівна

Вчитель початкових класів

Хабло Людмила петрівна

Вчитель фізичної культури

Хабло Олександр Олександрович

Вихователь

Хемраєва Наталія Олексіївна

Вчитель фізичної культури та лікувального плавання

Хомут Олег Ігорович

Інструктор з лікувальної фізкультури

Хомут Олена Юріївна

Вчитель фізичної культури та лікувального плавання

Хомут Юрій Ігорович

Вихователь

Цокало Тетяна Володимирівна

Вихователь

Цупаніч Олена Володимирівна

Інструктор з лікувальної фізкультури

Чайка Лідія Миколаївна

Вчитель зарубіжної літератури

Чубенко Людмила Миколаївна

Директор школа

Шарапа Людмила Володимирівна

Соціальний педагог, вчитель історії

Широкопояс Ніна Василівна

Заступник директора з навчальної роботи, вчитель початкових класів

Шпира Наталія Володимирівна

Вчитель інформатики

Юрченко Раїса Миколаївна

Вчитель початкових класів

Яременко Людмила Василівна

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com