Загальні відомості

18030, м.Черкаси, вул.Надпільна, 532, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел..71-51-18 - директор, приймальня, 71-52-24 - заступники директора, завідувач господарства, 71-69-64 - медчастина, 71-69-63 - бухгалтерія

 

Станом на 01.02.2021 у санаторній школі навчається 579 здобувачів освіти,з них: 476 осіб мають 1-й ступінь, 73 – ІІ-й ступінь, 5 – ІІІ-й ступінь сколіотичної хвороби. У тому числі серед здобувачів освіти є категорійні групи дітей, а саме: 5 дітей-сиріт під опікою, 27 дітей з інвалідністю, 9 дітей-чорнобильців, 29 дітей з багатодітних сімей, 18 дітей-напівсирот, 27 дітей, учасників АТО.

Навчання дітей в школі  проводиться за Типовими освітніми програмами  для загальноосвітніх шкіл. Додатково в розклад занять внесено уроки лікувальної фізкультури 3 рази на тиждень, уроки лікувального плавання 2 рази на тиждень. В навчальному корпусі розміщено 30 класних кімнат, також кабінети фізики, природничих дисциплін, математики, історії, географії, української мови і літератури, іноземної мови, майстерні, кабінет-музей народознавства, кабінет інтерактивних методів навчання, 2 кабінети інформатики,  2  лінгафонних кабінети. Є велика бібліотека з читальною залою. На базі школи  працюють 14 гуртків, з них: 10 – шкільних, 4 –  з  КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР».  

Розроблена концепція розвитку закладу «Школа сприяння здоров’ю» під назвою «Школа гармонії, добра і здоров’я», провідною ідеєю  якої є створення сприятливого освітнього, здоров’язберігаючого середовища на основі гуманізації, добротворення, родинності, співробітництва, спрямованого на зміцнення здоров’я дітей  та формування здорового способу життя.

Школа за результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’я» стала переможцем у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад».

Організація освітнього процесу в санаторній школі для дітей, хворих на сколіоз, передбачає проведення уроків (занять) і виконання домашніх завдань з дотриманням ортопедичного режиму за призначенням лікаря. Для цього навчальні приміщення забезпечені спеціальними меблями для розвантаження хребта (динамічні парти, підгрудники тощо). На всіх етапах освітнього процесу із здобувачами освіти педагогічні працівники організовують виконання особистого ортопедичного режиму. Години лікувальної фізичної культури та плавання чергуються в розкладі уроків (занять). Заняття з лікувальної фізичної культури та плавання проводяться не менш як три рази на тиждень. Кожній дитині лікарем-ортопедом або фізіотерапевтом призначається комплекс процедур.

Діти отримують дієтичне 5-разове харчування з підвищеним вмістом білкових вітамінізованих продуктів, як того вимагає специфіка захворювання

Учні школи є переможцями та лауреатами міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів образотворчого та декоративного-прикладного мистецтва, предметних і творчих олімпіад.

Багато уваги колектив школи приділяє національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

 Ціннісне ставлення особистості до суспільства, держави  забезпечується в школі через систему заходів, спрямованих на розуміння учнями громадського обов’язку, формування в них патріотичних почуттів.

Традиційними в школі  стало проведення  відзначення Дня Соборності України, проведення інформаційних хвилинок по класах до Дня Пам’яті героїв Крут, до міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту, проведення мітингів-реквіємів: «Небесна сотня білих журавлів!, «А сотню вже зустріли небеса»,  до дня Захисника Вітчизни та українського козацтва турнірів: «Слава українським козакам», «Веселі козачати», конкурс флеш-мобів «Україна–єдина країна», конкурс патріотичної пісні «Пам’ятаємо – перемагаємо», конкурс малюнків «Герої не вмирають…В нашій пам’яті вони назавжди!». Проведені святкові дійства «До тебе рідна Україна, я серцем лину», «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно»!

Благодійність – не обов’язок, а перевірка на чуйність, людяність. Учні школи з гідністю пройшли це випробування. Протягом  п’яти років в закладі було проведено 14  благодійних ярмарок та концертів, на  яких було зібрано  близько 460 тисяч гривень. Кошти  пішли на підтримку воїнів 43-ї окремої артилерійської бригади окремої потужності, на придбання продуктів харчування для воїнів, які перебували в зоні АТО, пошиття формених кашкетів, придбання тепловізора та термобілизни, лікування воїнів, підтримку дітей-сиріт Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учнів санаторної школи-інтернату м.Щастя Луганської області, онкохворих дітей Черкаського обласного онкодиспансера

Учні школи щорічно виступають з концертними програмами в обласному госпіталі для ветеранів війни та воїнів АТО,  відвідують музей Черкаського союзу учасників АТО.  

З жовтня 2018 року в закладі функціонує кімната-музей «Шкільна родина за мир в Україні». 

Велика увага приділяється комп’ютерній грамотності учнів, залучення учнів до занять у гуртках робототехніки. Команда учнів школи  з робототехніки «BrainsON» неодноразово ставала переможцем обласних змагань з робототехніки та чемпіоном України у фестивалі FIRST® LEGO® LEAGUE. В червні 2018 року команда успішно  представила Україну  на Міжнародному фестивалі  FIRST® LEGO® LEAGUE ESTONIAN OPEN INTERNATIONAL. ( м. Таллін,   Естонія),  в травні 2019 року на відкритому   міжнародний чемпіонат  FIRST LEGO League  Open Unternatioonal Turkey 2019 (Туреччина, місто Ізмір), де посіла 2 місце у номінації «Командні цінності».

В лютому 2021 року на Черкаському обласному фестивалі FIRST LEGO League Explore  команда  школи «BrainsOn Junior» стала переможцем  у номінації «Основні цінності»,  команда «Green Energy» здобула перемогу в номінації «Командна модель», Команда BrainsON стала АБСОЛЮТНИМ ЧЕМПІОНОМ та виборола перемогу "НАЙВИЩИЙ БАЛ У ГРІ РОБОТІВ"!

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com