Загальні відомості

18030, м.Черкаси, вул.Ільїна, 532, тел..71-51-18, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Директор школи: Шарапа Людмила Володимирівна

В школі працює 201 працівника, з них:

99 педагогічних працівника, з них: 31 - вищої категорії, 47 - І категорії,  18 - II категорії,  11 - спеціаліст, 3 – вчитель-методист,  старший вчитель - 5, 27  медичних працівників, 74 – фахівців, службовців, робітників.

В закладі навчається 553 учні, з них:  5 дітей-сиріт  під опікою, 19 дітей-інвалідів, 9 дітей-чорнобильців, 29 дітей - з багатодітних сімей, 17 – дітей-напівсирот, 12 – дітей, учасників АТО.

Навчання дітей в школі-інтернаті проводиться за програмами для загальноосвітньої школи з українською мовою навчання. Додатково в розклад занять внесено уроки лікувальної фізкультури 3 рази на тиждень, уроки лікувального плавання 2 рази на тиждень. В навчальному корпусі розміщено 29 класних кімнат, також кабінети фізики, хімії, іноземної мови, майстерні, кабінет-музей народознавства, кабінет інтерактивних методів навчання, 2 кабінети інформатики, 2  лінгафонних кабінети. Є велика бібліотека з читальною залою. На базі школи  працюють 14 гуртків, з них: 7 – шкільних, 7 –  з КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР».  

Закладом розроблена концепція розвитку закладу на 2011-2018 рр. «Школа сприяння здоров’ю» під назвою «Школа гармонії, добра і здоров’я».

Провідною ідеєю «Школи гармонії, добра і здоров’я» є створення сприятливого освітньо–виховуючого, здоров’язберігаючого середовища на основі гуманізації, добротворення, родинності, співробітництва, спрямованого на зміцнення здоров’я дітей  та формування здорового способу життя.

Школа за результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’я» стала переможцем у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад».

Лікувально-навчально-виховний процес в школі регламентується режимом дня, який передбачає раціональне чергування режиму спокою і руху, навантаження що сприяє відновленню порушеної функції опорно-рухового апарату.

Діти отримують 5-разове харчування з підвищеним вмістом білкових вітамінізованих продуктів, як того вимагає специфіка захворювання.

Учні школи є переможцями та лауреатами міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів образотворчого та декоративного-прикладного мистецтва, предметних і творчих олімпіад.

Багато уваги колектив школи приділяє національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Ціннісне ставлення особистості до суспільства, держави  забезпечується в школі через систему заходів, спрямованих на розуміння учнями громадського обов’язку, формування в них патріотичних почуттів.

В школі працює шкільний парламент який координує патріотичну роботу на рівні учнівського самоврядування. У шкільних стінах плекається громадянин, який перейме на свої плечі тягар з плечей старших поколінь, діятиме і мислитиме по-новому, нестандартно, буде активним перетворювачем життя.

Традиційними в школі  стало проведення тематичних заходів до Дня Соборності України, до Дня Пам’яті героїв Крут, до міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту, мітингів-реквіємів до Дня пам’яті та примирення, до дня Захисника Вітчизни та українського козацтва  турнірів: «Слава українським козакам», «Веселі козачати», конкурсів флеш-мобів, патріотичної пісні «Пам’ятаємо – перемагаємо», конкурс малюнків «Герої не вмирають…В нашій пам’яті вони назавжди!».

В 2017 році 50 учнів школи вступили в лави  українського козацтва, прийняли присягу в історичному урочищі «Холодний яр».

Благодійність – не обов’язок, а перевірка на чуйність, людяність. Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з гідністю пройшли це випробування. На протязі двох років в закладі було проведено 9 благодійних ярмарок та концертів, на  яких було зібрано  більше 100 тисяч гривень. Кошти  пішли на підтримку воїнів 43-ї окремої артилерійської бригади окремої потужності, на придбання продуктів харчування для воїнів, які перебували в зоні АТО, пошиття формених кашкетів, придбання тепловізора та термобілизни, лікування воїнів, підтримку дітей-сиріт Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та учнів санаторної школи-інтернату м.Щастя Луганської області. В школі постійно проводяться зустрічі з учасникам бойових дій в зоні АТО,  представниками Черкаського обласного крайового козацтва, ГО «Автомайдан-Черкаси».  За благодійну діяльність, активну громадську позицію, надання матеріальної та моральної підтримки воїнам, учасникам АТО, їх сім’ям заклад в листопаді 2016 року отримав Подяку голови Черкаської обласної державної адміністрації, За особистий внесок у виконанні Національної програми відродження українського козацтва в жовтні  2016 року школа була нагороджена Почесною відзнакою українського козацтва медаллю «За відродження українського козацтва».  Також  заклад отримав Подяки від командування 2-го самохідно- артилерійського дивізіону 43 окремої артилерійської бригади великої потужності.

Учні школи виступають з концертною програмою в обласному госпіталі для ветеранів війни та воїнів АТО,  відвідують музей Черкаського союзу учасників АТО.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com