STEM фестиваль ROBOTICA

12-13 травня в Києві проходив 10-й STEM фестиваль ROBOTICA і нашій команді теж пощастило взяти в ньому участь! Нам неймовірно сподобалося, атмосфера чудова, цікаві й креативні проекти, багато яскравих вражень й нових друзів. Також там відбулася олімпіада WRO, в якій взяли участь 3 наші команди, середня та старша ліга, кожна з яких ввійшла в кращу 20 з усіх команд.

First Lego League Київ

На цих вихідних в Києві відбувся всеукраїнський етап First Lego League. Нашій команді теж вдалося там побувати й взяти участь в цьому захоплюючому фестивалі. Скільки всього цікавого було, що й не перелічити. За ці два дні ми познайомилися з багатьма чудовими командами, знайшли однодумців і друзів, дізналися багато нового й просто чудово провели час.

Проект "Знайди чисту воду"

Ми команда BrainsOn. Хочемо поділитися з вами нашим дослідженням в обласні якості води в м. Черкаси. А саме проектом під назвою «Знайди чисту воду».

Усе більше людей сьогодні розуміє необхідність вживати чисту й корисну для здоров'я воду.

Тому і жителі нашого міста шукають інші джерела питної води. Використовують скважини та колонки (які діють вже не одне десятиліття) де вода безкоштовна (та чи якісна звичайно ніхто не перевіряв, але всі йдуть по неї з бутлями) чи купують її у постачальників. Тому проблемою, яку ми вирішили дослідити стала саме якість води у місті та точки її розташування.

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com