18 березня в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" пройшов St.Patrick's Day (День Святого Патріка).
Методичне об'єднання вчителів іноземних мов підготувало обширну програму. На перервах працювали тематичні виставки дитячих робіт учнів 1-З класів “Funny Leprechaun" після 2-го уроку та для 1-х класів «Швидко склади пазл Леприкона» та отримай повітряну кульку.
“Buy a coin and you're luckyl".
Всіх бажаючи запрошували придбати смаколики Леприконів на станції “Sweet factory"! Тут же можна було зіграти у лотерейку та отримати передбачення або шоколадну монету.
В ході працювала ексклюзивна Арт-майстерня для бажаючих придбати дизайнерські браслети, заплести оригінальні косички та отримати тимчасове тату конюшини на вдачу.
Учні 5-7 класів на уроках англійської мови переглянули відеофільм про історію створення свята - Дня Св. Патрика і пройшли вікторину.
А на учнів 4-5 класів чекала на костюмована дискотека
"Leprechaun's Party" з повітряними кульками.
Усі разом учасники свята змогли зібрати 5000 грн. Вони підуть надопомогу ЗСУ.