Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" регулярно відвідують поранених бійців, що проходять лікування і реабілітацію в нашому місті.
Сьогодні до школярів доєднався начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський.
Зустрічі дітей і воїнів допомагають єднанню суспільства під час війни, сприяють вихованню в дітей патріотизму та небайдужості, а бійці отримують потужний заряд мотивації для захисту України.