До учнів 10-11 класів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завітали представники Черкаського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Серед соціальних програм Черкаського ТЦК не лише робота з мобілізації, а й захист прав військовослужбовців, реабілітація ветеранів, патріотична робота з молоддю.
Тому на подвір'ї школи працівники Черкаського ТЦК провели заняття зі збірки зброї та долікарської допомоги. Продовжуючи вивчення предмету Захист України, старшокласники опановують корисні навички, необхідні для громадян воюючої країни.