КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" серед 25 освітніх закладів Кропивницького, Черкас та Умані отримав диплом, виданий за активну участь в екологічній ініціативі, направленій на озеленення прилеглої території, яку проводить мережа магазинів «Файно Маркет».
Ініціатива "Квітучий простір" спрямована на передачу досвіду садівництва підростаючому поколінню. Її мета - показати, як щира праця може приносити користь та радість від результату.
У межах програми учні закладу отримали насіння квітів. Вони прикрасять шкільне подвір'я і стануть проявом нашої любові до України.