Логічно, що наступний після цього дня тиждень в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" присвячений Тижню здоров'я.
Його розпочали спеціалісти психологічної служби КЗ " Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради", які провели квест-гру до Всесвітнього дня здоров'я з учнями 4-х класів. Метою заходу було в цікавій ігровій формі привернути увагу дітей до важливості дотримуватися здорового способу життя та свідомого ставлення до свого здоров'я.