Нині в розпалі територіальні змагання з черлідингу. Команда дівчаток КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" під керівництвом Олександри Барковської на міському етапі змагань посіла третє місце, увійшовши в п'ятірку найкращих команд міста.
Вони вразили суддів яскравими костюмами, акробатикою і хореографією. Загалом патріотичний образ, створений нашою командою під композицію А. Пивоварова "Жовто-блакитне серце" був емоційним, переконливим. За що велика вдячність пані Олександрі.
Тепер на дівчаток чекає фінал. Віримо в успіх наших спортсменок, дякуємо їх тренерці Олександрі Барковській за підготовку і бажаємо перемоги в чемпіонаті!