Що може бути ціннішим за життя? Тим більше дитяче життя.
В Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради робиться все для безпеки життєдіяльності учнів. Так у тісній співпраці з Управлінням патрульної поліції Черкаської області проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.
У гості до учнів молодшої ланки із лекцією «Безпечна дорога до школи» завітали представники черкаської патрульної поліції. Зустріч зі справжніми патрульними викликала живий інтерес в учнів 1-4 класів. А можливість приміряти форму, взяти до рук жезл регулювальника дорожнього руху стимулювали школярів до активного діалогу з правоохоронцями.
Співдружність школи і поліції неоціненна в процесі виховання свідомих і відповідальних громадян нашої держави.