У Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради розпочався тиждень здоров'я. Учні знають ціну здоров'ю і щоденно працюють над його зміцненням.
Гостей школи і її мешканців зустрічає виставка малюнків і колажів «Здоров’я – найбільший скарб». Для учнів 9х класів організували відеолекторій «Група ризику – всі ми!»
Але ключовою подією тижня стало спортивне свято «Спорт – це здоров'я, спорт – це життя, спорт – це дорога у майбуття». У запальній естафеті зійшлися учні 8х класів. Поруч і з силою, спритністю й винахідливістю команд вирували гумор і сміх. Кожна команда представила концертний номер для відпочинку, і тут не було рівних хлопцям із команди 8Б класу. Їхній виступ у номінації «синхронне плавання» вразив і суддів, і глядачів.
Давні греки казали: «Хочеш бути гарним – бігай, хочеш бути здоровим – бігай, хочеш бути розумним – бігай!» Дослухаймося до порад наших пращурів, і будемо здоровою нацією!