Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школі-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради навіть канікули проводять з користю. Так, 29.10 - 2.11 група школярів перебувала в захоплюючій мандрівці природними пам'ятками Західної України.
Осіння пригода почалася з озера Синевир, яке вразило своєю красою і глибиною. Вельми пізнавальною була поїздка в реабілітаційний центр бурих ведмедів та долину Вовків. Фортеця Тустань здивувала учнів унікальністю своєї архітектури, археології та природи. А Кам'янецький водоспад та Журавлине озеро показало сили природи у всій їх красі.
Повернувшись до Львова, наші учні відвідали майстер-клас з виготовлення печива "Юрашки" та відвідали славнозвісний Львівський оперний театр.
Натхненні красою української природи, вражені історією української землі, захоплені талановитими витворами наших митців, діти з новими силами взялися до навчання. Побажаємо їм успіху в цій відповідальний справі і нових цікавих подорожей.