День пам'яті і примирення

Тепло, вдячно, привітно. Такими словами можна змалювати зустріч учнів Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради з ветеранами та дітьми війни, мешканцями комунального закладу «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни» Черкаської обласної ради.
В очікуванні Дня пам'яті і примирення учні школи завітали до медичної установи зі святковим концертом та подарунками.
Наскрізною лінією концерту стала тема згубності війни та прагнення українського народу до незалежності й миру. Пісні, танці літературно-музичні композиції, присвячені Другій Світовій війні та сьогоднішнім подіям на Сході України, розчулили бувалих воїнів. Бурхливими оплесками зустріли юних артистів  вдячні ветерани, Серед них були і сучасні Герої нашого часу - атовці. Воїнам, які не змогли бути присутніми на концерті, юні артисти рознесли по палатах невеликі дарунки, придбані за кошти, зібрані під час благодійного ярмарку. Взаємними побажаннями і привітаннями завершилася зустріч кількох поколінь. 
У нашій школі зберігають пам'ять про найважливіші історичні віхи України, дбають про культурний та історичний обмін між поколіннями.
 
 

 

 

 

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com