"ЧВК Редан" - новий небезпечни флешмоб серед молоді

Дуже тривожна звістка! Останніми днями у батьківських вайбер-чатах та соцмережах активно поширюють попередження про те, що в Україну проникає агресивний російський рух «ЧВК Редан», який під виглядом флешмобу збурює українських підлітків до масових бійок.
За цей період такі наміри були зафіксовані у Харкові, Франківську, Києві, Полтаві, Львові, Луцьку, Житомирі.
✅ На жаль, це не фейк.
🚫 Cуть флешмобу зводиться до того, щоб влаштувати бійку в місті з іншими підлітками. Редан — це субкультура, яка протягом останніх днів через масові бійки набула популярності на росії. «ПВК» створили під упливом аніме-серіалу Hunter x Hunter. Там є бандитське угруповання з аналогічною назвою — «Редан».Угрупування складається з любителів аніме. Звідси їх символ — павук із цифрою 4. Представники молодіжного руху ПВК «Редан» відрізняються певними зовнішніми рисами: довге волосся, темний масивний одяг та зображення павука із цифрою 4. Також вони називають себе неформалами.
Хоча не мають жодного відношення до воєнізованих угруповань, абревіатура «ЧВК» — це найімовірніше відсилка до російського терористичного угруповання «Вагнер», яке в Україні займається етнічними чистками, масовими катуваннями та вбивствами українців.

👉 Шановні батьки! Ми звертаємося до вас! Будьте уважними з вашими дітьми, підтримуйте з ними постійний зв’язок, допомагайте їм розібратися в тому, що відбувається, де добро, а де зло. Війна йде не тільки на полі бою. Ворог хоче знищити нашу країну і використовує наших з вами дітей задля досягнення своїх кровожерливих цілей. Треба пояснювати дітям, що це - чергова воєнна операція ворога. І що боротися наразі вашому підлітку з явним ворогом, а не " уявним ультрасом". Не бійтеся почати розмову з ними першими. Запропонуйте їм знайти інформацію про цю субкультуру, проаналізувати та критично осмислити. А ще відповісти на просте запитання: кому зараз вигідно, аби силовики переключили увагу і були зайняті відстеженням таких зборів підлітків? Кому вигідно, аби українські молоді люди знищували один одного? Кінець кінців " бути крутим" зараз способів багато. Є величезна купа спортивних гуртків, є волонтерство, є можливість підтримувати реальних воїнів - наших захисників. Іноді дитині потрібна ваша віра в неї та підтримка і скерування підліткової енергії у потрібному руслі.
‼️Тільки разом ми зможемо це зупинити! Тільки разом ми переможемо! Давайте не дозволимо покалічити наших дітей ще більше, ніж вони скалічені війною зараз!

Контакти

18030 м. Черкаси

вул. Надпільна, 532

Тел: +38 0472 715118

Факс: +38 0472 715118

Email:  sanatorna.ck.2st@gmail.com