26 квітня 1986 року. Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава. Горем і болем увійшов в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на «до» і «після».
У 35 річницю з дня аварії на Чорнобильській АЕС семикласники КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" разом із Черкаським обласним краєзнавчим музеєм створили відео "Чорнобиль не має минулого часу".
Хіба я винен, що болить
Мені та рана до нестями,
І що на серці чорні плями
Лягають вибухом щомить?
І уявити не могли
(Та й хто б казав),
Що так розквітне
Ота весна – свинцевим квітнем Серед литавр і похвали.