У День вишиванки учні всіх перших класів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" хвалилися тим, чого навчилися за рік перебування в школі.
І таки навчилися багато: запам'ятовувати досить великий текст, втілювати героя казки, триматися на сцені. Всі ці уміння склалися в цікавезну казку "Готель Рукавичка", яку першачки інсценували разом зі своїми вихователями.
Так тримати, розумники!