От і в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" теж зранку 1 вересня поспішають наші сонечка, великі і малі. Хтось уперше переступить поріг школи. У когось попереду щасливі шкільні роки, навчання і дружба. А для когось цей рік стане останнім роком дитинства й зі школи вийдуть уже дорослі громадяни України, в яких попереду найцікавіша мандрівка під назвою Життя.
Вересень. Стежка до школи.
Дзвонить веселий дзвінок.
І через луг, через поле
Сонце спішить на урок.
А зараз школа святкує. Зранку на шкільному плацу відбулася "Зустріч друзів". Ми раді були вітати заступника голови Черкаської обласної адміністрації Кошову Л.M. та начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевського В.В.
А потім - уже традиційний квест. У цьому році він має символічну назву "Україні - 30". Тому сьогоднішні локації нашого квесту були присвячені дню народження нашої держави. Серед них були "Українці - співуча нація", "Богатирська", "Мить - і світлина", "Українські народні ігри", "Майстри України", "Квіти України", "Україна - європейська країна", "Смачна втіха", "Гайда танцювати", "Читай, думай, відгадуй", "Сторінками історії України".
Таке розмаїття локацій на будь-який смак створене, щоб учні могли повторити вивчене за минулі роки, розширити свої знання про нашу державу і похвалитися своїми сильними рисами.
Окремо дякуємо нашим сусідам і добрим друзям - державному закладу "Черкаське вище професійне училище" за участь у наших квестах і цікаві локації.
Після проходження квесту кожен клас отримає солодкі призи і рухається до класу на Перший урок. А перші класи розважаються з аніматорами з Черкаського лялькового театру. Святковий день закінчується святковим обідом із морозивом.
Свято відбулося! Тепер з новими силами за роботу!
Вітаємо з новим навчальним роком! Бажаємо всім учасником навчального процесу здоров'я, наполегливості у навчанні і розуміння.