Щойно розпочався новий навчальний рік, а в нас уже є переможці!
Традиційно, у весняний період, з 9 березня по 16 квітня 2021 року, заклади освіти беруть участь в обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти», який організовує КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». На конкурс були представлені малюнки, плакати та поробки.
Учениці КЗ Черкаська санаторна школа "Черкаської обласної ради" перемогли у ІІ обласному етапі конкурсу. Левченко Ксенія, Майдаченко Юлія, Музичук Дар'я, Сич Владислава (керівник Суворова О.В.) - І місце. Левченко Ксенія (керівник Гнедко Л.М.) - ІІ місце. Герасименко Марія та Мельникова Ліза отримали подяки за участь.
Пишаємося нашими дівчатками та їхніми керівниками! Так тримати! До нових перемог!