11 грудня 2021 року у КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" проходить фестиваль науки та робототехніки: "RoboTerra - робот на захисті планети".
Фестиваль відбувся завдяки нашим партнерам: Черкаській обласній державній адміністрації, Черкаській обласній раді, Управлінню освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації, Управлінню екології та природних ресурсів Черкаської ОДА, а також професорсько-викладацького колективу Черкаського державного технологічного університету. Окрема подяка нашим сусідам і давнім друзям Державному навчальному закладу "Черкаське вище професійне училище" за чудову випічку.
На фестиваль зареєстровано 54 команди з 15 міст з Черкаської (і не тільки) області, які прагнуть змінити наш світ на краще та представити свої інноваційні ідеї. Юні таланти мірялися силами в таких номінаціях:
Алея стартапів. Конкурс творчих ідей та технічних проектів:
6 - 9 років
- І місце - MK "Robomaster", Zigo
- II місце - GreenEnergy
- ІІІ місце - Fortuna
10 - 17 років
- І місце - Dragons
- II місце - AGUA13
- ІІІ місце - BrainsOn
Конкурс відеороликів "Моя екологічна історія":
- І місце - DDT
- II місце - Dragon (Junior)
- ІІІ місце - We Make Robot
- Приз глядацьких симпатій - P&P
Сортування сміття. Wedo 2.0:
- І місце - MetalMind
- II місце - BrainsOn (Junior)
Модернізація автомобілів:
- І місце - Volt
- II місце - MetalMind
- ІІІ місце - BojkoSTEM
Слалом 2.0. Озеленення міста:
- І місце - Бобух Дмитро
- II місце - Оліференко Микита
- ІІІ місце - Ступак Ніка
Кегельринг дистанційний. Швидке сортування:
- І місце - Скорик Ростислав
- II місце - Рожко Кирило
- ІІІ місце - Кондратенко Артем
Сумо дистанційне:
- І місце - Коріненко Владислав
- II місце - Литовченко Мирослав
- ІІІ місце - Гора Сергій
Представники КЗ Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради вкотре показали гарний рівень посівши призові місця практично в усіх номінаціях дякуємо учасникам організатором та гідним суперником бажаємо всім успіхів і нових перемог!