Зимові канікули у КЗ “Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради” уже традиційно проходять насичено, яскраво і з великою користю.
В останні дні 2021 року відбулася педрада, на якій було підведено підсумки І семестру, розглянуто питання про роботу учнівського самоврядування, психолого-педагогічні умови свідомого вибору та оволодіння майбутньою професією, реалізацію ключових компетентностей у процесі вивчення фізико-математичних дисциплін, наскрізні лінії на уроках математики в початковій школі.
Професія педагога передбачає постійне навчання. Тож, коли учні школи розійшлися на канікули, педагоги школи сіли за парти. Щодня заплановані семінари, майстер-класи та творчі педагогічні майстерні. У перший день нового, 2022 року, відбувся семінар “Інтернет-ресурси для розвитку креативності вчителів та учнів”.