Шкільні роки даються дитині не лише для навчання. У школі діти навчаються спілкування, розкривають свої таланти. Саме тому 20 січня в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вкотре відбулося щорічне талант-шоу "Наша школа має таланти".
Першими вийшли на сцену учні молодших класів. Глядачів вразило творче різноманіття виступів. Серед юних артистів були співаки і танцюристи, музиканти й читці-декламатори. По завершенню концерту всі учасники отримали почесні грамоти й солодкі призи.
І хто зна, можливо через певний час саме вони прославлятимуть на весь світ своїми талантами рідну школу, місто, нашу країну?