Сьогодні, 25 січня, у КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжився творчий марафон "Наша школа має таланти".
На початку відбулося нагородження наших переможців - двох команд, учасників черкаського регіонального чемпіонату FIRST LEGO League Challenge, GreenEnergy та AlterEgo, які відкрили сезон першими перемогами.
Настала черга вийти на сцену представникам середніх і старших класів. Відчувалося, що багато хто займається у творчих колективах, тому багато виступів були серйозного рівня. Глядачі вітали оплесками вокалістів, танцюристів різних стилів, музикантів. Творча палітра сьогоднішнього заходу вражала своїм розмаїттям. На сцені відбулися сольні й колективні виступи.
5А здивував кількістю номерів. 6В вразив серйозною філософською композицією. Дівчата з 9В подивували складними синхронними рухами.
Усі учасники талант-шоу були нагороджені грамотами. Вони підуть у скарбничку досягнень і за підсумками року зможуть перетворитися на більш серйозні винагороди.
Дякуємо за отримане задоволення нашим найталановитішим артистам, їх батькам і творчим керівникам сьогоднішнього фестивалю - Матвієнко В.В. та Матвієнко Ю.А.