16 лютого 2022 року в Україні оголошено Днем єднання.
У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" до нового свята відбувся ряд заходів. Педагоги та учні школи виготовили патріотичні прикраси. На акцію єднання були запрошені гості - Крайовий отаман Черкаського крайового товариства Українського козацтва, Чепелуха В.Г., та учасник бойових дій, Кутній О.
У шкільній бібліотеці була створена виставка "Моя велика, неділима, навік єдина Україна"
О 10.00 відбулося спільне виконання гімну України. А об 11.00 у шкільному STEM-центрі відбувся онлайн-марафон "Ми - єдина Україна!" в якому взяли участь 86 представників санаторних шкіл з різних куточків України.
Сьогодні день об'єднання всіх українців заради зміцнення нашої стійкості у відповідь на загрози, про які чуємо останнім часом. Ми, діти і дорослі, Черкаської санаторної школи єдині з Україною. Ми віримо в непохитність та силу нашої держави.
Ми - за мир!