Учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" пам'ятають, що Святий Миколай приносить подарунки лише чемним і добрим діткам.
Тому за святкуванням і розвагами вони не забувають і про добрі справи.
Щороку наші учні приміряють на себе роль янголів, помічників Святого Миколая, і вирушають з подарунками в дитяче відділення Черкаського обласного онкологічного центру. Кошти на іграшки, канцтовари, фрукти і солодощі для онкохворих дітей були зібрані під час Андріївського ярмарку.
Уже традиційно в зону бойових дій за допомогою представників Черкаського крайового козацтва, зокрема Віталія Чепелухи, поїдуть святкові подарунки для наших захисників.
І ще одна добра справа, це 10 тисяч благодійних гривень, які вкладені в купівлю генератора EcoFlow для бійців ЗСУ.
Сподіваємося, що Святий Миколай задоволений нашими учнями. Вони в цьому важкому році показали себе розумними, старанними, свідомими і справжніми патріотами.
Віримо, що здійсняться дитячі мрії про перемогу та мир, до них повернуться їхні батьки, а небо над нашою землею знову буде мирним!
Все буде Україна!