Педагоги КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" продовжують навчатися і обмінюватися досвідом.
Під керівництвом завуча Ольги Фарисей вчителі закладу провели семінар "Методи інтерактивного навчання для захопливих уроків"
В умовах НУШ особлива увага приділяється розвитку емоційної сфери дитини, критичного мислення, інтегральних досягнень особистості. Тому так важливо зробити урок цікавим, корисним та продуктивним.
Педагоги-предметники обмінювалися своїми напрацюваннями, своїм баченням захопливого уроку. І, водночас, спробували себе в ролі учнів НУШ. Вгадували за описом казки, вправлялися у відповідях англійською на різдвяні запитання, рвали кайдани з негараздів і проблем, відправляли свої побажання у Всесвіт.