До Дня Соборності в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" відкрився"клас безпеки".
Він став 12 в Черкаській області. У співпраці ДСНС з освітянами планується відкрити 50 таких класів. Для створення цього масштабного безпекового проекту було використано досвід європейських країн.
Сьогодні відбулося перше заняття для учнів молодших класів закладу. Представниці ДСНС познайомили школярів з технікою для гасіння пожежі, разом з учнями пригадали правила евакуації та поведінки під час пожежі.