КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" відвідав десант викладачів ЧДТУ. Минув рік, як наш заклад уклав договір про співпрацю з університетом.
І сьогодні після уроків в шкільному STEAM-центрі відбулася чергова зустріч випускників закладу та командою керівників вищу, очолюваною ректором Олегом Григором.
Сподіваємося, що випускники нашої школи стануть успішними студентами, а з часом, прекрасними спеціалістами, що їх готує Черкаський технологічний університет.