Перше місце в найскладнішому рівні «Дієвість батареї» здобув Дмитро Бобух
Діти віком від 8 до 14 років повинні були успішно пройти місію «Coral Reef Cleanup/Очищення коралового рифу» - у спеціальному симуляторі запрограмувати віртуального робота. До участі в змаганнях зареєструвалися 783 школярі з 23 регіонів України, а також діти, які живуть у Польщі, Литві, Німеччині, Словаччині та навіть Японії.
В третьому, найскладнішому рівні «Дієвість батареї» перше місце посів учень нашої школи Дмитро Бобух. Вітаємо Діму з перемогою!