Уже 9 років 20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Це були учасники Революції Гідності 2013-2014 років.
Вони загинули, захистивши демократичні цінності власними життями.
У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вихователями були проведені інформаційні хвилинки, під час яких учні занурилися в події тої страшної зими, ознайомилися з причинами протестів, зрозуміли, як саме Герої Небесної Сотні змінили перебіг історії.