Всесвітній день компліменту присвячений задоволенню основних потреб людини у визнанні і оцінці.
Чесний і щирий комплімент приносить користь як тому, хто його робить, так і тому, хто його отримує.
Практичний психолог КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" Світлана Левчук провела заняття з учнями 7-х класів, на якому здобувачі освіти ознайомилися з історією виникнення цього свята, видами компліментів; вчилися говорити компліменти, відповідати на них; писали компліменти своїм улюбленим вчителям та один одному.
Дякуємо психологу Тамілі Петровій за цікаві матеріали для занять.