Концерти. Благодійні ярмарки. Відвідування госпіталю та воїнів на ротації. На кожному з цих заходів учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" дарують обереги,
виготовлені власними руками та руками керівників гуртків. Серед них гурток "Чарівна крамниця" ( кер. М.Албу), "Фантазія" (керівник О.Суворова), "Українська народна іграшка" (кер. В.Голоднюк), "Оригамі" (кер. Л.Гнедко).
Дякуємо за ваші невтомні руки! Бажаємо натхнення і невичерпної фантазії!