9 березня Україна відзначає день народження Тараса Шевченка.
Як національний герой, поет був, є і залишається одним з головних символів національної гідності та боротьби за свободу України, особливо в умовах російсько-української війни.
До дня народження митця в КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" пройшов Шевченківський тиждень, під час якого українські філологи підготували і провели низку розважально-пізнавальних заходів.
Серед них книжково-ілюстративна виставка " Уклін тобі, Тарасе!", виставка поробок з Lego до творів Шевченка Lego + Шевченко, вернісаж "Шевченко і сьогодення".
Учні 3-4 класів переглянули мультфільм "Як Шевченко став зіркою".
5-7 класи вирушили у віртуальну мандрівку "Шляхами великої долі". На восьмикласників очікувала вікторина "Нас єднає Шевченкове слово". Старшокласники провели "Літературний перфоманс за творами Тараса Шевченка". А також взяли участь у конкурсі "Меми про Шевченка власними руками" та конкурсі-розвазі "Слово наше рідне - слово Кобзаря".