КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" приєдналася до Всеукраїнського уроку з профорієнтації за участю провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.
У прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини», було створено найбільшу електронну шкільну дошку, за допомогою якої учні закладу зрозуміли важливість усвідомленого вибору професії не лише для окремого громадянина, а й для держави в цілому.