Учні 1-4 класів КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" дякують АЛПАТОВУ Антону Сергійовичу,
головному адміністратору, артистам колективу «ПРОМІНЬ» ДП «ДЕРЖАВНИЙ ЦИРК УКРАЇНИ» та Управлінню культури та охорони культурної спадщини за цікаву циркову шоу-програму, яскраві та оригінальні номери, подарований чудовий настрій та яскраві емоції для наших дітей, за позитивну енергетику, приємні сюрпризи та незвичайну атмосферу.