31 березня 2023 року КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" о 13.30 відбудеться 2-й етап благодійного аукціону з продажу артефактів війни,
розмальованих дітьми, педагогами та батьками.
Кошти від аукціону підуть на найнеобхідніші потреби для бійців ЗСУ. Також у переддень Великодня наші волонтери передадуть смаколики та листи від дітей нашим захисникам у різні найгарячіші точки.
Запрошуємо до участі в торгах педагогів, батьків та друзів нашого закладу!
Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям Слава!