У КЗ Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" відбулося свято для першокласників "Казка вчить, як на світі жить".
Не можемо без казки у світі ми жити.
Бо казка нас вчить, як потрібно дружити.
Як зло подолати, як хитрих провчити.
Як добрих і чуйних, й сміливих любити!
Майже за рік навчання учні перших класів набули нових знань і навичок, які сьогодні продемонстрували під час інсценізацій, перед своїми педагогами, батьками та однокласниками. 1А інсценував казку "Ріпка",
1Б - "Коза-дереза", 1В - "Вовк і семеро козенят". Учні показали себе справжніми артистами: грали, співали, танцювали, декламували. Нагородою для юних виконавців стали бурхливі аплодисменти глядачів.