11 квітня соціальний педагог Ніна Широкопояс та практичний психолог Світлана Левчук провели заняття з елементами арт-терапії "З мрією про мир" з учнями 4-х класів.
Результатом заняття є виготовлені дітьми листівки, які будуть найближчими днями передані нашим захисникам і захисницям разом із великодніми подарунками.
Цього ж дня прозвучала радіопередача, яка ознайомила слухачів з деякими цікавими фактами про психологію.