З 17 по 21 квітня у першій міській гімназії міста Черкас відбувся онлайн конкурс знавців англійської мови "Paddington-2023" для учнів 6-7 класів.
Серед переможців конкурсу - учениці 7–А класу КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради", Привалова Марія та Кравченко Анна. Дівчата отримали "Свідоцтво про досягнення" та подарунки від одного з організаторів - пана Хенслі.
Дякуємо Першій міській гімназії міста Черкаси за організацію та проведення конкурсу!