12 травня КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вдруге приймає обласний фестиваль "RoboTerra".
Наш заклад перебуває серед лідерів впровадження робототехніки в Черкаській області і вже 5 років готує чемпіонів різних рівнів. За цей час наші команди здобули більше сотні нагород.
Цього разу на фестиваль було зареєстровано 175 учасники та 42 тренери з Черкаської, Одеської та Кіровоградської областей. Привітати юних робототехніків і відкрити фестиваль прийшли представники обласної влади, давні друзі, партнери нашого закладу та спонсори фестивалю . Серед них Шамрай Олександр Григорович - заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, Сущенко Роман Володимирович - перший заступник голови Черкаської обласної ради, Данилевський Валерій Вікторович - начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Смушина Оксана Іванівна - заступник начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Чепурна Наталія Миколаївна - директор КЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради", Григор Олег Олександрович - в.о. ректора Черкаського державного технологічного університету, Гончаров Артем Володимирович - проректор Черкаського державного технологічного університету, Калініченко Михайло Михайлович журналіст письменник професор доктор політичних наук.
«Україна. Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!» - такою була тема цьогорічного фестивалю. Він був присвячений темі від будови та розвитку нашої країни після перемоги. Змагання відбувалися в кількох номінаціях: "Алея стартапів", "Конкурс відеороликів", "Архітектура", "Слалом", "Робототехніка", "Робофутбол", "Сумо автономне", "Сумо дистанційне".
КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" представила кілька команд. За результатами конкурсів усі вони зайняли призові місця:
"Слалом"
- І місце - команда "Вольт": Коцеруба В.
"Робофутбол
- ІІІ місце - команда "АІ": Грицик Д., Понура І.
"Робототехніка EV3"
- І місце - команда "AlterEgo": Бобух Д., Осипенко К.
"Робототехніка Wedo 2.0"
- І місце - команда "Green Energy": Момот А., Соболєв І.
- ІІ місце - команда "BrainsOne": Шарапа І., Кашко Д.
"Сумо дистанційне"
- ІІІ місце - Маховий В.
"Сумо автономне"
- ІІ місце - Іщенко А.
"Алея стартапів 6-10"
- ІІ місце - команда "Green Еnergy": Дорошенко В., Капля З., Євсєєв Я.
"Алея стартапів 10-17"
- І місце - команда "AlterEgo": Майдаченко Ю., Півторак Д., Левченко К.
"Конкурс відеороликів. Соціальна реклама"
- ІІ місце - команда "Народжені перемагати": Філоненко Д., Підлісна Л, Небелиця М.
Ми вдячні всім, хто доклався до проведення фестивалю! Нашим тренерам, які підготували юних чемпіонів: Ліні Бондаренко, Максиму Грибу, Оксані Півторак, Андрію Орлу. Ми вдячні нашим випускникам, які тепер виступають у ролі тренерів та суддів: Владу Головченко, Дарині Цинді, Надії Лихолай та Марії Найдан. Дякуємо вихователям, які організували швидку і зручну реєстрацію учасників, смачні наїдки і фасування подарунків для дітей. Дякуємо артистам і їх керівникам за яскраві виступи. Також дякуємо нашим рукодільницям, які змайстрували чудові фотозони і протягом дня працювали на творчих локаціях. А також Псу Патрону і аніматору Валерію, які розважали учасників фестивалю.
Особлива вдячність нашим партнерам:
Черкаській обласній військові адміністрації, Черкаській обласній раді, Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Комунальному навчальному закладу "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради", професорсько-викладацького колективу Черкаського державного технологічного університету та Черкаського державного бізнес-коледжу, благодійній організації "Фонд регіональної академії розвитку засобів масової інформації", Інжиніринговий школі "NOOSFERA".
А також спонсорам: Soft.Farm, Кадастр UA, LNZ Group, "Хрещатик-Сіті", "Айтівей" за чудові подарунки.
Прекрасно, що стільки людей усвідомлюють важливість таких заходів для майбутнього України! Так переможемо і створимо потужну сучасну щасливу державу.
Слава Україні!
Героям Слава!