У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" проходить Тиждень безпеки дорожнього руху "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану".
Ознайомитися з правилами дорожнього руху або розширити свої знання учні змогли на єдиному національному уроці "Безпечна дорога додому", який пройшов в усіх класах школи.
Учні 1-7 класів зустрілися з представниками відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаській області капітаном В.Перевізним, та старшими лейтенантами А.Колісник, І.Панюком, В.Селенюком. Під час уроку діти виконували інтерактивні завдання або ділилися знаннями з меншими.