7-8 жовтня в місті Монор, Угорщина, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До "Eagles Cup", який зібрав 425 учасників з 6 країн Європи.
КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" з гордістю повідомляє, що два учні нашої школи, Артем Лукашук (6Б) і Володимир Назаренко (5А), зайняли дві верхні сходинки п'єдесталу турніру. Після запеклого поєдинку Артем Лукашук став чемпіоном змагань. Володимир Назаренко - віце-чемпіон.
Дякуємо хлопцям і їх батькам за те, що дають змогу дітям проявити себе і прославити Україну.