В КЗ"Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради " триває Тиждень толерантності та права.
Вихователі 1-3 класів разом із учнями подорожували Країною толерантності: подивилися та обговорили навчальні повчальні мультфільми про толерантність "Мандруймо Країною Толерантності".
Практичний психолог Світлана Левчук провела з учнями 4-Г класу квест-гру "Толерантність".
Через повітряну тривогу у ні та педагоги були змушені продовжити гру в укритті. Але ми не зважаємо на потуги ворога і щиро дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та виховувати нове покоління українців.