У шкільній бібліотеці до уваги всіх бажаючих розташувався інформаційний коктейль "Толерантність у сучасному світі". Педагог - організатор Валентина Капля разом із вчителями та вихователями провели флешмоб " Подаруй свої обійми".
Учні 10 та 11класів ознайомилися з проблемами торгівлі людьми та шляхами уникнення подібних ситуацій під час перегляду презентації "Протидія торгівлі людьми в Україні в період війни". У ході гри " Рожеві окуляри " старшокласники обговорили та продемонстрували розуміння даної теми.
Соціальний педагог Ніна Широкопояс провела з учнями 5-х класів просвітницько-розважальний захід до Міжнародного дня толерантності.