Сьогодні соціальний педагог Ніна Широкопояс провела вікторину "Знавці права" з учнями 9-х класів.
Педагог-організатор Валентина Капля та представники учнівського самоврядування провели рухливі перерви "Вчимось у дружбі жити" для учнів 1-4-х класів.
Під час проведення годин спілкування з учнями 6-х класів практичний психолог Світлана Левчук та соціальний педагог Ніна Широкопояс продовжували розвивати навички толерантного спілкування.