У КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" завідувачка бібліотеки Валентина Апасова підготувала інформаційний стенд "Всесвітній день боротьби зі СНІДом" та виставку-застереження "Ми проти СНІД у! Ми за життя! "
Практичний психолог Світлана Левчук провела години спілкування з учнями 7-х та 8-х класів на тему " ВІЛ/СНІД: ти повинен це знати! ". На заняттях учні навчилися розрізняти поняття ВІЛ та СНІД; підвищили рівень освіченості з даної теми; ознайомилися з сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі та Україні; вчилися толерантному ставленню до людей з ВІЛ; розвивали відповідальне ставлення до свого здоров'я.