Напередодні Дня Збройних Сил України та Святого Миколая, у Міжнародний день волонтера, учні КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" вирішили допомогти Святому і приготували подарунки для захисників.
Солодощі й засоби гігієни на фронт доставлять наші давні друзі з Черкаського крайового козацтва.
Зичимо бійцям здоров'я і сил протистояти ворогу. Віримо в ЗСУ і Перемогу!
Слава Україні!